Aktualności: Wędkarstwo to nasza pasja

Autor Wątek: Meble na wymiar.  (Przeczytany 23029 razy)

papik

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Karma: +0/-0
Meble na wymiar.
« dnia: Października 23, 2019, 06:25:17 am »
Witam, widzę że powstał nowy dział więc chyba admin nie skasuje mi posta :) Mieszkam nie daleko Łodzi, mam nowy dom i zastanawiam się nad zakupem mebli do swojego domu wiele czytałem na forach opinie i komentarze i zdania są podzielone. Co myślicie o meblach na wymiar? Wiem meble na wymiar wychodzą drożej ale niestety to co oferują teraz nam markiery to jest masakra jakaś sklejka która się rozpada po 2-3 latach nie bardzo chcę w takie coś inwestować jeśli te meble mają mi służyć długie lata.

darek

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Karma: +1/-0
Meble w stolarni
« Odpowiedź #1 dnia: Października 23, 2019, 06:30:47 am »
No niestety tak jak napisałeś są plusy i minusy takich gotowych mebli na pewno cenna ma tu ogromne znaczenie bo pewnie w stolarni, stolarz wykona wszystko na zamówienie a jakość takich mebli będzie na pewno trwalsza. Jeśli mieszkasz w Łodźi lub nie daleko zadzwoń po stolarzach lub poczekaj tutaj na opinię kogoś kto już takie meble gdzieś zamówił.

adrian

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Karma: +0/-0
Meble na miarę
« Odpowiedź #2 dnia: Października 23, 2019, 07:45:56 am »
Nie ma co kupuj meble na miarę u sprawdzonego stolarza, takie meble z stolarni wytrzymałą kilka lat a jak z solidnego materiału np. dębu to na całe życie chyba że ci się znudzą... Ale wtedy taki mebel możesz sprzedać za dobrą cenne. Nie znam stolarzy w twoim mieście Łódź ale na pewno ktoś coś zaproponuje sprawdzonego stolarza 

andrut

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Karma: +2/-1
Jakie meble ?
« Odpowiedź #3 dnia: Października 23, 2019, 07:55:49 am »
Nie napisałeś czy to mają być meble do kuchni, sypialni czy też salonu... Ogólnie stolarze wykonują wszystkie meble (dobrzy stolarze) Ale znałem jednego stolarza który specjalizował się tylko w wykonaniu łóżek, fakt inne meble też robił ale w łóżkach ten gość był prze klient. Dobre meble kosztują tak jak napisali to koledzy wyżej ale jakość ich ma tutaj ogromne znaczenia a raczej z czego są wykonane bo np. dąb czy bóg będzie ci służył wiele lat i nie sparcieje pod wpływem wilgoci czy też po czasie nie rozleci Ci się. Jeśli szukasz mebli do nowego mieszkania np. nowo wybudowanego a masz na tyle kasy umów się z stolarzem i niech ci da jakiś cennik
Profesjonalna ochrona professionalsecurity.pl Łódź  www.protcam.pl Sufity napinane www.nowoczesnysufit.pl

papik

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Karma: +0/-0
Odp: Meble na wymiar
« Odpowiedź #4 dnia: Października 23, 2019, 08:01:05 am »
No fakt nie napisałem o jakie konkretnie meble mi chodzi... Głównie chodzi o kuchnie są potrzebne szafki i meble wiszące. Na 100% będzie mi potrzebny blat kuchenny przeglądałem wiele blatów do kuchni ale najlepiej podobają mi się drewniane, dąb. Mój brat ma właśnie taki blat kuchenny z dębu i powiem że to rewelacja już nie tylko mówię o wyglądzie ale o twardości i o użytkowaniu na takim blacie. Kiedyś zniszczył mu syn ten blat 5 letni:) Jak się okazało wystarczyło trochę papieru ściernego i blat znów wyglądał jak nowy

glizda

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Karma: +0/-0
Odp: Meble na wymiar.
« Odpowiedź #5 dnia: Grudnia 06, 2019, 06:07:05 am »
Stolarnia łódź Polecam w 100%  https://stolarnialodz.pl/ Także meble do kuchni robią w przyzwoitej cenie warte polecenia https://stolarnialodz.pl/meble/meble-kuchenne/ Robiłem tam szafki oraz blat kuchenny dębowy meble bajka :)

Forum wędkarskie

Odp: Meble na wymiar.
« Odpowiedź #5 dnia: Grudnia 06, 2019, 06:07:05 am »