Aktualności: Wędkarstwo to nasza pasja

Autor Wątek: Jak i ile nęcić jesienią  (Przeczytany 4512 razy)

andrut

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Karma: +2/-1
Jak i ile nęcić jesienią
« dnia: Września 26, 2017, 11:59:51 am »
Tak jak w temacie jak nęcić jesienią czy sypać dużo czy mało ? Głównie chodzi mi o nęcenie leszczy które jeszcze są aktywne. Coraz chłodniejsze dni i zauważyłem że coraz ciężej jest mi złapać leszcza
Profesjonalna ochrona professionalsecurity.pl Łódź  www.protcam.pl Sufity napinane www.nowoczesnysufit.pl

piko

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Karma: +1/-0
jesiena zanęta
« Odpowiedź #1 dnia: Września 26, 2017, 12:06:38 pm »
Ja powiem tak... Nie sypię dużo w porównaniu do lata wiadomo leszcz lubi dużo i grubo ale jesienią szczególnie tą późniejsza staram się nęcić dosyć "bogato" jeśli kulki to tylko wybrane dobre jakościowo. Nie wrzucam więcej jak 1kg zanęty do wody metabolizm ryb o tej porze roku już nie jest tak wielki jak przez lato:) Wiadomo to także zależy od ilości leszcza w łowisku i wiele innych czynników tak jak warunki atmosferyczne i temperatura wody. Jako przynętę jak zwykle królują białe i czerwone u mnie ale na innej wodzie leszczyki mogą woleć co innego kulki proteinowe pellet itd

adam22

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Karma: +1/-0
Odp: Jak i ile nęcić jesienią
« Odpowiedź #2 dnia: Września 26, 2017, 12:09:43 pm »
Hmhm ja używam sypkiej zanęty z pinką o tej porze roku wrzesień, październik sprawdza mi się piernik ale tak jak kolega wyżej napisał co inna woda inne zwyczaje. Poza czerwonymi robakami i białymi sprawdza się jeszcze u mnie makaron oraz kukurydza z puszki
Toaletki kosmetyczne fevori.pl Stolarnia Łódź bogata oferta mebli stolarnialodz.pl

Forum wędkarskie

Odp: Jak i ile nęcić jesienią
« Odpowiedź #2 dnia: Września 26, 2017, 12:09:43 pm »