Aktualności: Wędkarstwo to nasza pasja

Autor Wątek: Wędka karpiowa teleskopowa polecacie ?  (Przeczytany 29694 razy)

leszczu

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Karma: +0/-0
Wędka karpiowa teleskopowa polecacie ?
« dnia: Kwietnia 14, 2017, 07:01:09 am »
Witam wszystkich jako nowy user mam pytanie czy warto kupić wędkę teleskopową na karpia ? Co składaki mają lepszego od teleskopa ?

jaxon

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Karma: +0/-0
Odp: Wędka karpiowa teleskopowa polecacie ?
« Odpowiedź #1 dnia: Kwietnia 14, 2017, 07:12:17 am »
Witam cię jeśli myślisz że niczym się nie różnią jesteś w dużym błędzie lub nigdy nie łowiłeś na prawdziwe kije dobrej jakości karpiowe przede wszystkim to ich doskonała praca pod każdym względem zarzut,hol ryby itd... Minusem jednak takich wędek jest ich przewóz teleskopy zazwyczaj są zazwyczaj dużo mniejsze. Nie piszę że nie da się łowić na teleskopy bo da się sam łowię gdy mam nie daleko na stawy i nie chce mi się brać tych karpiówek 2 teleskopy na rower i gotowe :) Serio naprawdę jest różnica wędka a wędka teleskopowa

adam22

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Karma: +1/-0
Odp: Wędka karpiowa teleskopowa polecacie ?
« Odpowiedź #2 dnia: Kwietnia 20, 2017, 09:14:55 am »
Ja osobiście uważam że wędka to wędka czy teleskopowa czy składana na jedną i drugą połowisz ale tutaj jest fakt wędka składana ma lepszą pracę. Sam kiedyś łowiłem tylko na teleskopy a teraz tylko łowię na składane jedyny minus składanych wędek to ich transport no ale coś za coś
Toaletki kosmetyczne fevori.pl Stolarnia Łódź bogata oferta mebli stolarnialodz.pl

Forum wędkarskie

Odp: Wędka karpiowa teleskopowa polecacie ?
« Odpowiedź #2 dnia: Kwietnia 20, 2017, 09:14:55 am »