Aktualności: Wędkarstwo to nasza pasja

Autor Wątek: sztuczna kukurydza  (Przeczytany 38423 razy)

drikt

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Karma: +0/-0
sztuczna kukurydza
« dnia: Kwietnia 11, 2017, 03:13:22 pm »
Czy łowił ktoś na sztuczną kukurydzę ? widziałem w sklepie wędkarskim takie cudo i zastanawiam się czy to ma sens używania czegoś takiego, nie jestem za bardzo przekonany do sztucznych przynęt ale gość w sklepie wędkarskim strasznie chwalił i mówił że mu schodzi właśnie ten towar. Co mnie ciekawi bardzo czy chciał mi wcisnąć coś co mu zalega na półkach czy faktycznie może się okazać taka kukurydza dobrą przynętą ?

daiwa

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Karma: +0/-0
Odp: sztuczna kukurydza
« Odpowiedź #1 dnia: Kwietnia 11, 2017, 03:27:28 pm »
Tak ja mam ją cały czas w torbie i używam czasem Czy jest dobra czy zła ciężko odp. ja ją używam np z kulką proteinową moja sztuczna kuku unosi się więc minimalnie unosi moją kuleczkę nad dnem ale dosłownie troszeczkę złapałem w ten sposób parę ładnych karpi czy to zasługa kukurydzy sztucznej czy też kulki ciężko jednoznacznie powiedzieć... Także na stawię dawałem 2 ziarnka kuku muszę powiedzieć że pracowała świetnie na 20 cm przyponie unosiła 2 Ziarka nad roślinnością co na nią udało mi się złowić ? Karpie,liny,leszcze raz wyciągałem amura 60 cm na właśnie 2 ziarnka kukurydzy sztucznej. Co woda to inne przyzwyczajenia ryb u mnie się sprawdza czy u Ciebie musisz przetestować 

adam22

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Karma: +1/-0
Odp: sztuczna kukurydza pływająca
« Odpowiedź #2 dnia: Października 02, 2017, 05:00:04 pm »
Ja używam sztucznej kukurydzy pływającej jest czasami dla mnie kilerem zawsze ją mam w torbie... Raz na stawie okazała się nie zawodna karasie po 30 cm i większe na nią brały, ładnie unosiła się nad mułem w połączeniu z gotowaną kukurydzą okazała się super. Karasie na kukurydzę pop-up to kiler na stawie gdzie łowię PZW woda. Czasami ją także używam razem z kulką proteinową ładnie wtedy kulka proteinowa pracuje. Co na nią złowiłem w zasadzie wszystko karpie,amury,leszcze,karasie,płocie każda biała ryba na nią się skusi. Czasami warto ją zanurzyć w jakimś tam dipie dodatkowo przyciąga ryby 
Toaletki kosmetyczne fevori.pl Stolarnia Łódź bogata oferta mebli stolarnialodz.pl

Forum wędkarskie

Odp: sztuczna kukurydza pływająca
« Odpowiedź #2 dnia: Października 02, 2017, 05:00:04 pm »