Aktualności: Wędkarstwo to nasza pasja

Autor Wątek: Zalew Dziećkowice wasze opinie  (Przeczytany 6430 razy)

drikt

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Karma: +0/-0
Zalew Dziećkowice wasze opinie
« dnia: Kwietnia 11, 2017, 03:09:43 pm »
Witam na forum, mam do was pytanie czy ktoś był kiedyś z was na Zalewie Dziećkowice kiedyś mój kuzyn tam był na tydzień bardzo sobie chwalił ten zbiornik podobno dużo ryb ładne otoczenie woda naprawdę czysta... Rzadko się zdarza w naszym rejonie takie pochlebne opinie wiem że kuzyn to trochę bajkopisarz więc wolę Was zapytać o opinie może ktoś z was był i powie mi coś więcej o tym zbiorniku: )

daiwa

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Karma: +0/-0
Odp: Zalew Dziećkowice wasze opinie
« Odpowiedź #1 dnia: Kwietnia 11, 2017, 03:37:32 pm »
Witam kolegę z forum tak się składa że znam dosyć dobrze ten zbiornik więc mogę podpowiedzieć  ;) Faktycznie miejsce jak na Śląsk magiczne  woda czysta nigdzie w okolicy nie widziałem tak czystej wody... Co do widoków to na to nie licz chyba że ładne Ślązaczki :D bo akurat tego tam nie brakuje... Naprawdę super miejsce można wynająć sobie domek jest także pole namiotowe a także do różniej nocy w ogródkach piwnych są imprezy więc jak rybki nie biorą to wiesz  :P  Ja polecam Ci miejsce od Imielina łapałem tam ładne karpie po 15 kg na kulki proteinowe ryby dobrze znają tam kulki. Poza karpiami jest każda ryba piękny leszcz a także każdy gatunek ryby drapieżnej. Gdybyś się nastawiał na drapieżnika polecam nastawić się na sandacza ale także i szczupaka czy też suma tam nie brakuje... Jest czysto i przyjemnie śmiało mogę ci polecić ten zalew nie wiem czy tylko ryby będą współpracować bo czasem jest rożnie

Forum wędkarskie

Odp: Zalew Dziećkowice wasze opinie
« Odpowiedź #1 dnia: Kwietnia 11, 2017, 03:37:32 pm »