Kołowrotek z wolnym biegiem czy bez ?

Czy zakupić kołowrotek z wolnym biegiem czy bez często wielu z nas zadaje sobie to pytanie. Ciężko jest na nie odpowiedzieć jednoznacznie wszystko zależy co od niego oczekujemy jak łowimy oraz jakie ryby. tutaj mamy ogromny wybór

kołowrotków https://goo.gl/8Srkxm  z wolnym biegiem i bez      Oczywiście pokazuje w znanym sklepie decathlon żeby mnie nikt nie posądził o reklamę jakiegoś sklepu 🙂 Powiem szczerze że jeśli chodzi o sprzęt wędkarski ja właśnie tutaj robię 90% moich zakupów i raczej nie zdarzyło mi się żebym nie był z nich zadowolony ale do rzeczy.
Co tak naprawdę daje nam wolny bieg ?  Nie raz mi to uratowało rybę a nawet wędkę jeśli ktoś siedzi przy wędkach fakt wolny bieg mu się niby nie przyda… Nie raz zdarzyło mi się że czegoś zapomniałem i musiałem iść do samochodu po coś jak wszyscy wędkarze wiedzę wtedy najwięcej brań 🙂 Tylko się odsuń od wędek to zazwyczaj branie, nie wiem jak one to robią 🙂 Najczęściej moim łupem są karpie każdy wie jaką siłę one posiadają kto się z nimi mocował czasem wystarczy chwila a wędziska nie ma ląduje do wody nawet nie wiemy kiedy… Czasem podczas nocnych zasiadek zdarzy nam się zasnąć także wystarczy chwila i wędki nie ma duża ryba ma niesamowitą siłę amur,karp,sum itd Dlatego wolny bieg nie raz mi uratował rybę i wędkę 🙂 Oczywiście bez wolnego biegu także da się łowić nie twierdzę że nie że to jakiś mus ale jak dla mnie jest to niesamowita wygoda

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *